Jest już nowa Kronika Tygodnia

  • 25.11.2019, 17:57
  • Kronika Tygodnia
Jest już nowa Kronika Tygodnia
Wtorek już tuż tuż. A to oznacza, że znowu możecie pytać w punktach sprzedaży o nowe wydanie Kroniki Tygodnia. Co ciekawego będzie do przeczytania w tym wydaniu?

>>>> W Bodaczowie na drugą stronę ulicy przechodzi się z duszą na ramieniu. Na przejściu dla pieszych nie jest bezpiecznie. Ostatnio zginęła tam kobieta.

>>>> W latach 2013-2018 w województwie lubelskim obywatele Ukrainy uczestniczyli w 203 wypadkach drogowych, w wyniku których śmierć poniosły 84 osoby, a 360 zostało rannych. 

>>>> Prezent może zmienić życie. Przekonała się o tym nasza czytelniczka, która napisała list do Mikołaja. Na Wasze listy również czekamy.

>>>>  Szpital "papieski" ma 11 mln długów. Dyrekcja wdraża plan naprawczy. Jeden z jego elementów to opłaty za parkowanie.

>>>> Spółka SVZ Poland, która chce w Łaszczówce-Kolonii budować biogazownię zarzuca wójt Marzenie Czubaj-Gancarz przewlekłość w sprawie wydania decyzji. 

>>>> Inicjatorami referendum w sprawie odwołania burmistrza Hrubieszowa są między innymi lokatorzy budynku przeznaczonego do rozbiórki.

>>>> Na leczenie trafił najpierw ojciec wielodzietnej rodziny, a po nim matka. Dzieci znalazły się w domu dziecka.

>>>> Ulica Prymasa Stefana Wyszyńskiego w Zamościu ma zamierzchły rodowód. Nie znacie jej historii? Poznajcie.

>>>> Na ulicach Zamościa jest coraz więcej przejść dla pieszych malowanych w biało-czerwone pasy. Pan Antoni uważa, że to... profanacja.

>>>> 77 długich dni czekali kibice Hetmana Zamość na zwycięstwo swojej drużyny. W końcu jednak koszmarna seria się zakończyła.

To jedynie niewielka część tematów z tego numeru. Znacznie, znacznie więcej znajdziecie w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe