Mikołaj "Kroniki Tygodnia" ufundował mi przyszłość

  • 26.11.2019, 09:06
  • ak
Mikołaj "Kroniki Tygodnia" ufundował mi przyszłość Fot. A. Szewc Mikołajkowy prezent od Arkadiusza Bratkowskiego pani Diana oprawiła w ramki. Jest dla niej bardzo ważny. Od niego wszystko się zaczęło.
Zajmowała się dziećmi i domem, ale miała pomysł na siebie, marzyła, by go zrealizować. Udało się dzięki... prezentowi, który Diana Andrzejewska z Zamościa otrzymała przed dwoma laty w akcji "Napisz list do Mikołaja" organizowanej przez redakcję "Kroniki Tygodnia".

Zawodowo nie pracowała długo, jakiś czas w sklepie. Czuła, że to nie jest dla niej. Później na świat przyszedł pierwszy syn Oskar, cztery lata później urodził się Kubuś. Zajmowała się nimi od rana do wieczora. Młodszy miał 3 latka, gdy Diana Andrzejewska postanowiła, że coś w swoim życiu zmieni. Postanowiła spełnić swoje marzenie.

– Za gotowaniem nie przepadam, ale pieczenie ciast zawsze mi sprawiało przyjemność i chyba nieźle wychodziło. Piekłam dla całej rodziny. Wszystkie torty na rodzinne imprezy były mojego autorstwa – wspomina Diana Andrzejewska. Marzyła, by otworzyć własną cukiernię, ale nie czuła się na siłach. Była samoukiem. Brakowało jej profesjonalnego przygotowania i wiedzy. 

Na szczęście wtedy w "Kronice Tygodnia" przeczytała o mikołajkowej akcji. Każdy czytelnik mógł wybrać swojego Mikołaja i napisać do niego list z prośbą o upominek. Jej korespondencja trafiła do Arkadiusza Bratkowskiego. Prosiła o kurs cukierniczy. Najwyraźniej była przekonywująca, bo dostała to, czego chciała.

Całą historię przeczytacie tylko w najnowszym papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

PRZYPOMINAMY, ŻE LISTY DO MIKOŁAJA MOŻNA PISAĆ TAKŻE W TYM ROKU. SZCZEGÓŁY W NOWEJ KRONICE TYGODNIA

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe