Mają jeździć do szkoły. Dostali na to pieniądze

  • 25.11.2019, 15:13
  • ak
Mają jeździć do szkoły. Dostali na to pieniądze Fot. Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Lubelskim
Nie będzie wymówek, że na lekcje nie dojechali, bo zabrakło pieniędzy. 77 uczniów Zespołu Szkół Techniczno-Motoryzacyjnych im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Lubelskim otrzymało na ten cel stypendia.

Wsparcia młodym mechanikom udzieliła już po raz drugi  Fundacja Parasol Roztocza. Uroczyste wręczenie stypendiów ufundowanych przez tomaszowskie firmy RST Roztocze i WSK-Tomaszów Lubelski Spółka z o.o. odbyło się w czwartek 21 listopada. To efekt rozpoczęcia przez te zakłady współpracy patronackiej ze szkołą.

We wręczeniu stypendiów wzięli udział: Roman Rak, prezes RST Roztocze, Dariusz Czop, sekretarz powiatu, Janusz Joniec, dyrektor ZSTM, także Marek Harbuz, prezes WSK Tomaszów Lubelski oraz Wioletta Kozyra, szefowa Fundacji Parasol Roztocza.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe