Z więzienia na podium

  • 25.11.2019, 09:09
  • ak
Z więzienia na podium Fot. Zakład Karny w Hrubieszowie
Reprezentacja służby więziennej Lubelszczyzny, w której składzie byli funkcjonariusze m.in. Zakładu Karnego w Hrubieszowie zajęła drugie miejsce VIII Mistrzostwa Polski Służby Więziennej w Marszobiegu Terenowym.

Zawody odbyły w tym miesiącu w Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Suchej. Lubelszczyznę reprezentowała tam ekipa w składzie: por. Grzegorz Jaworski, ppor. Robert Ząbek, st. sierż. sztab. Ireneusz Hawryluk, st. sierż. Adam Szaruga oraz kpr. Jacek Białas. Nasi funkcjonariusze drużynowo uplasowali się na 2. miejscu, zdobywając wicemistrzostwo Polski. Bardzo wysokie, 3. miejsce indywidualnie wywalczył  por. Grzegorz Jaworski z ZK w Hrubieszowie.

W ramach terenowego marszobiegu, w konkurencji zespołowej mieli do pokonania sztafetę na dystansie 2 km. Wspinali się po linach, rzucali granatami i strzelali.

ak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe