Salon gier w szkolnej świetlicy? To możliwe

  • 25.11.2019, 06:00
  • ak
Salon gier w szkolnej świetlicy? To możliwe
Salon gier powstanie w szkolnej świetlicy? To możliwe. Bo Szkoła Podstawowa w Księżpolu zgłosiła się do konkursu, w którym można wygrać wyposażenie takiego miejsca.

Nagrody w konkursie "Bezpieczny Playroom" są bardzo atrakcyjne. To m.in. wyposażenie salonu gier o wartości 20 tysięcy złotych, zestaw gier planszowych za 500 złotych oraz wiele mniej kosztownych, ale także atrakcyjnych dla dzieci i młodzieży upominków.

Aby je zdobyć, potrzebne jest wsparcie internautów. Należy wejść na stronę: www.siegrasiema.com i poprzeć kandydaturę wybranej placówki, np. SP w Księżpolu Każdy może oddać jeden głos dziennie, a głosowanie kończy się 28 listopada.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe