Seniorzy z gminy Telatyn na Międzypowiatowym Dniu Seniora

  • 21.11.2019, 14:00
  • Materiał nadesłany
Seniorzy z gminy Telatyn na Międzypowiatowym Dniu Seniora Fot. UG Telatyn
Delegacja z Gminnego Klubu Seniora na czele ze swoją przewodniczącą Haliną Szczerbińską, wójtem gminy Telatyn Dariuszem Kozłowskim i pracownikiem Urzędu Gminy ds. kultury i promocji Eweliną Galant-Woźniak uczestniczyli w V Międzypowiatowym Dniu Seniora, który miał miejsce 19 listopada w Suścu.

W wydarzeniu tym uczestniczyła grupa 350 seniorów z powiatu tomaszowskiego i lubaczowskiego, działających w 15 Klubach Seniora. Seniorom towarzyszyli burmistrzowie i wójtowie miast i gmin oraz pracownicy samorządowych jednostek kultury. Słowo do seniorów skierował Starosta Powiatu Tomaszowskiego pan Henryk Karwan, gospodarz miejsca - wójt gminy Susiec Zbigniew Naklicki, dyrektor GOK w Suścu Joanna Kowalczuk oraz zaproszeni goście.

Krótką część artystyczną przedstawiły dzieci ze Szkoły Podstawowej. Dla seniorów przygotowano poczęstunek oraz zabawę taneczną, która we wspaniałej atmosferze trwała do późnych godzin wieczornych. 

Materiał nadesłany

Zdjęcia (23)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe