Przyszedł list z Ameryki. Z podziękowaniami dla policjanta

  • 20.11.2019, 13:30
  • ak
Przyszedł list z Ameryki. Z podziękowaniami dla policjanta Fot. KPP Biłgoraj
Polka mieszkająca w amerykańskim New Jersey była tak poruszona wzorową postawą policjanta z Tarnogrodu, że wysłała do komendanta biłgorajskiej policji list z podziękowaniami, chwaląc zachowanie mł. asp. Adama Działo.

„Jestem ogromnie wdzięczna za uczciwość, szczerość i oddanie pracy nawet poza godzinami służby” – napisała pani Monika, któa w czerwcu tego roku odwiedziła oojczyznę. Byłą m.in. w Tarnogrodzie, wybrała się tam na zakupy i zgubiła portfel. 

Znalazł go będący tego dnia "na wolnym" mł. asp. Adam Działo z posterunku w Tarnogrodzie. Zgubę przekazał kolegom. Oni ustalili adres właścicielki, skontaktowali się z policją w Stalowej Woli i portmonetka z pieniędzmi, dokumentami, kartami kredytowymi wróciła do pani Moniki. 

Poruszona tą sytuacją kobieta postanowiła dać wyraz swoim uczuciom w liście skierowanym do mł. insp. Marka Jamroza, komendanta powiatowego policji w Biłgoraju.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe