Zamość: XXI Memoriał Jerzego Suchodoła

  • 19.11.2019, 16:54
  • tomt
Zamość: XXI Memoriał Jerzego Suchodoła Fot. tomt
67 bokserów z 15 klubów Polski i Ukrainy wzięło udział w XXI Memoriale Jerzego Suchodoła. W ciągu dwóch dni w hali OSiR odbyło się 38 pojedynków. Jak zaprezentowali się bokserzy ASB Hetman Zamość?

Patryk Korzec (kat. +91 kg) wygrał w pierwszej rundzie przez RSC z Mateuszem Moledowskim (KSZO) i został wybrany najlepszym zawodnikiem zawodów. Magdalena Nizio zremisowała z Oliwią Wiciejowską (Iryda Mielec) i również otrzymała tytuł najlepszej zawodniczki memoriału.

Szymon Zalasiński (38 kg) zremisował z Bartoszem Dziadowiczem (KSZO), Szymon Gryszyn zremisował z Dmytro Ardel (Ukraina) i z Aleksem Czarneckim (KSZO). Jakub Falkiewicz zremisował z Bohunem Plesnarem (Stał Rzeszów). Bartłomiej Kwiatkowski zremisował z Arkadiuszem Tołzem (2LO Chełm) i Kacprem Chodarą (Za Bramą Kraśnik). Fabian Roszak przegrał przez poddanie w trzeciej rundzie z Nazarem Gultem (Ukraina), Wiktor Bartnik przegrał jednogłośnie na punkty z Jakub Kitą (KSZO).

tomt

Zdjęcia (22)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe