Hrubieszów: Powalczą o koronę "Super Babci"

  • 20.11.2019, 08:00
  • par
Hrubieszów: Powalczą o koronę "Super Babci"
Aż 14 kandydatek z całej Zamojszczyzny zgłosiło się do tej pory do konkursu na najpiękniejszą "Super Babcię" w naszym regionie. Po raz pierwszy takie wybory odbędą się 24 listopada w Hrubieszowie. Patronat nad nimi objęła "Kronika Tygodnia".

W niedzielę 24 listopada na scenie Hrubieszowskiego Domu Kultury odbędą się Wybory Najpiękniejszej "Super Babci" na Zamojszczyźnie. Honorowy patronat nad konkursem objęła burmistrz Hrubieszowa Marta Majewska. Zgłoszenia kandydatek do korony "Super Babci"  przyjmowane będą do 20 listopada. Nabór prowadzi Danuta Muzyczka (nr tel. 601 341 445). Do tej pory zgłosiło się 14 pań. 

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe