Łukowa: Parkują na przystanku

  • 22.11.2019, 06:03
  • lew
Łukowa: Parkują na przystanku Fot. nadesłane przez czytelnika Gdzie ma się zatrzymać bus?
Zostawili samochody na zatoczce autobusowej i poszli na zakupy? Postanowiliśmy sprawdzić, dlaczego w Łukowej niektórzy kierowcy parkują tam, gdzie nie powinni?

 tym, że w środę, która w Łukowej jest dniem targowym, niektórzy kierowcy parkują auta w niedozwolonych miejscach, poinformował nas jeden z naszych czytelników, który swoją informację poparł stosownym zdjęciem.

Na fotografii widać, jak na przystanku autobusowym przy drodze w kierunku Chmielka stoją dwa samochody osobowe, dlatego kierowca pasażerskiego busa nie mógł skorzystać z zatoki autobusowej, tylko zatrzymał się na drodze, włączył światła awaryjne i pozwolił wsiąść albo wysiąść pasażerom.

Jak się nam udało ustalić, w miejscu, gdzie obecnie jest przystanek i zatoka autobusowa, jeszcze dwa lata temu był parking.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
GR
GR 23.11.2019, 08:47
W Łukowej dzień targowy to wtorek a nie środa...
Mr.mormondo
Mr.mormondo 24.11.2019, 10:42
Nie prawda środa jest dniem targowym

Pozostałe