Hrubieszów: Odwołać burmistrz Majewską i radę!

  • 19.11.2019, 09:00
  • Mariusz Parol
Hrubieszów: Odwołać burmistrz Majewską i radę!
Sześcioosobowa grupa inicjatywna powiadomiła hrubieszowski magistrat i Biuro Komisarza Wyborczego w Zamościu o zamiarze przeprowadzenia referendum w sprawie odwołania burmistrza Marty Majewskiej i Rady Miejskiej Hrubieszowa. "W związku z ich działaniami na szkodę mieszkańców" – tajemniczo tłumaczą pomysłodawcy referendum.

Pierwsze zawiadomienie o wniosku w sprawie referendum wpłynęło do Urzędu Miasta Hrubieszowa 31 października. Podpisali się pod nim: Grzegorz Kwiatkowski jako pełnomocnik inicjatora referendum, a także Monika Lipian-KwiatkowskaRafał SemeniukRobert SadowskiKrystyna Kamieniecka i Joanna Piotrowska. Okazało się jednak, że Grzegorz Kwiatkowski nie figuruje w rejestrze wyborców w Hrubieszowie. Na stałe jest zameldowany w swoim rodzinnym domu w podhrubieszowskim Czerniczynie. Nie może być więc pełnomocnikiem grupy inicjatywnej.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Mariusz Parol

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
anyekonom
anyekonom 27.11.2019, 09:40
Ekonomista cena wody i śmieci z kosmosu,gratulacje argumentacji.
Ekonomista
Ekonomista 24.11.2019, 20:18
Referendum nie ma sensu. Trzeba wspierac obecną władzę, aby kazdy z nas w zgodzie miał wpływ na to co dzieje się w mieście. Argumenty, jake zostały przytoczone, aby przeprowadzić je są bez sensu, wzięte są z kosmosu. Mieszkancy Hrubieszowa nie dajcie sobie wmówic, że trzeba obalić tę władzę. Bo co w zamian. Wystarczy pojechać do innych miast i zobaczycie, jak tam wzrosły oplaty. W niektorych miastach to tragedia. A w Hrubieszowie w cale nie jest tak źle. A jezeli już dojdzie do referendum, to po prostu nawołuję do jego bojkotu.
Mieszkaniec zSzczecina czy Ameryki jakij
Mieszkaniec zSzczecina czy Ameryki jakij 20.11.2019, 21:36
Kim są ci Państwo?
Ktos
Ktos 21.11.2019, 14:20
Nikt tan nie mieszka ona sama nie wie co ma zrobic bo ten dworek nie nadaje sie na mieszkania
Bash
Bash 20.11.2019, 12:50
Wyjaśni ktoś dokładnie o co chodzi, coś mi się obiło o uszy że jakaś rodzinka zazyczyla sobie w dworku zamieszkać. Prawda to?
mk
mk 20.11.2019, 17:48
niech im wujek wybuduje
Swojak
Swojak 20.11.2019, 11:12
Cena śmieci to efekt odszkodowań za zwolnienia dyscyplinarne kilku pracowników z PGKiM mieszkańcy muszą zapłacić za błędy Pani Burmistrz.
Cebularz
Cebularz 20.11.2019, 11:37
A może dlatego wzrosła że mieszkańcy nie segreguja śmieci
op
op 20.11.2019, 11:10
Pani Burmistrz, broń Boże przekazać dworek, niezłe apetyty
Pan
Pan 20.11.2019, 09:33
A co ta pani burmistrz zrobiła bo jak na dzisiejszy dzień nic chyba tylko dla siebie bo dla miasta kompletne zero
pol
pol 20.11.2019, 17:49
na ślepotę nic nie poradzisz
Pablo
Pablo 20.11.2019, 00:34
I to jest dowod ze komumuna nie upadla
Krzysiek
Krzysiek 19.11.2019, 23:29
To jest bezsensowne w kierunku Pani Burmistrz!!Takiego Burmistrza Hrubieszow jeszcze nie mial.Jestem za Pania!!!!
kresowiak
kresowiak 19.11.2019, 18:11
Hrubieszowiacy, kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień , każdemu można przypiąć łatkę. Jak burmistrz i starosta jakoś się dogadują to trzeba zamącić, ot taka nasza mentalność, hrubieszowska!!!
ASM
ASM 19.11.2019, 18:20
Popieram Pana stanowisko w zupełności. Dodam jeszcze łacińskie przysłowie: INVIDIA GLORIA UMBRA EST. ASM
Marek
Marek 19.11.2019, 16:32
Wreszcie Burmistrz który coś robi dla tego miasta a tym burakom dalej nie dogodzi....
On
On 19.11.2019, 15:39
Takiej burmistrz niczego bym nie odmówił ehh kobieta
ASM
ASM 19.11.2019, 13:55
Nieuzasadnione i bezsensowne działanie.
Genek
Genek 19.11.2019, 12:44
No i jakie szanse na odwołanie? Zerowe. Czy jak coś dobrze idzie to musi ktoś mącić?

Pozostałe