Jak hrubieszowianie wracali ze "żłobka"

  • 19.11.2019, 05:21
  • Mariusz Parol
Jak hrubieszowianie wracali ze "żłobka"
Trzej mieszkańcy powiatu hrubieszowskiego po domowych awanturach trafili do Izby Wytrzeźwień w Chełmie. Gdy wytrzeźwieli, okazało się, że nie mają za co wrócić do domu. Zamówili więc taksówkę. A gdy dojechali na miejsce, rozbiegali się w różnych kierunkach.

10 listopada hrubieszowska policja zatrzymała trzech mężczyzn. Byli pod znaczącym wpływem alkoholu i aktywnie uczestniczyli w domowych awanturach. Dwaj z nich to bracia, mieszkają w jednej z wsi w gminie Werbkowice. Trzeci z mężczyzn to obywatel gminy Horodło. Łączy ich to, że 10 listopada wypili za dużo alkoholu i awanturowali się. Interweniowali policjanci. Mężczyzn musieli obezwładnić policjanci.

 – Pijani awanturnicy najpierw zostali przewiezieni do komendy w Hrubieszowie, a stamtąd do izby wytrzeźwień. Policjanci z powiatu hrubieszowskiego odwożą nietrzeźwych do placówek w Chełmie lub w Zamościu. Tych trzech zawieziono do Chełma – mówi asp. sztabowy Edyta Krystkowiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie.

Mieszkaniec gm. Horodło miał 1,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Jeden z braci wydmuchał w alkomat 2 promile alkoholu, drugi – 2,6 promila.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Mariusz Parol

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe