Hrebenne: Skradziona ciężarówka zatrzymana na granicy

  • 18.11.2019, 13:42
  • ak
Hrebenne: Skradziona ciężarówka zatrzymana na granicy Fot. NOSG
DAF wartości 110 tys. złotych już prawie wyjechał na Ukrainę, ale podczas odprawy w Hrebennem strażnicy graniczni zorientowali się, że ciężarówka jest kradziona.

Wielkim samochodem z 2014 roku usiłował opuścić Polskę pewien obywatel Ukrainy. Pogranicznicy odkryli jednak, że pojazd figuruje w bazie danych jako skradziony jakiś czas temu na terenie Polski. Zabezpieczyli pojazd, a jego kierowcę zatrzymali.

Tylko w tym roku funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej odzyskali pochodzące z przestępstwa pojazdy i podzespoły samochodowe o wartości prawie 30 mln zł.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Je
Je 18.11.2019, 21:37
Szoszony to nie ludzie od dawna tak mówili ?
Heniek
Heniek 19.11.2019, 05:01
Jasne, bo przecież wśród Polaków złodzieja nie uświadczysz.

Pozostałe