Biłgoraj: Dlaczego warto czytać. Wyniki konkursu w bibliotece

  • 18.11.2019, 08:27
  • ak
Biłgoraj: Dlaczego warto czytać. Wyniki konkursu w bibliotece Fot. MiPBP Biłgoraj
Dokładnie 38 prac ocenili jurorzy konkursu na plakat i hasło promujące czytelnictwo, który zorganizowała Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Biłgoraju. Oficjalne ogłoszenie wyników odbyło się w czwartek, 14 listopada.

Uczestnikami byli uczniowie szkół podstawowych i średnich powiatu biłgorajskiego.

Wśród najmłodszych, uczniów klas I-III podstawówek nagrodzone zostały Magdalena Nizio z SP w Rakówce oraz Szymon Kołodziej z SP w Korchowie Pierwszym.

W grupie uczniów klas IV-VI pierwsze miejsce zajęła Magdalena Klimek, uczennica SP nr 4 w Biłgoraju, a pozostałe miejsca zajęły: Marta Stachów z SP w Księżpolu i Alicja Potocka z SP w Rakówce. Laureatki wyróżnień to: Emilia Stępniowska z SP nr 1 w Biłgoraju i Julia Nizio z SP w Rakówce.

Wśród ósmoklasistów wyróżnienie otrzymała Oliwia Suchaniak, uczennica SP nr 5 w Biłgoraju, a w najstarszej grupie wiekowej: Anna Pędziwiatr z Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, a także Izabela Szumska z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe