Zamość: O cyberprzemocy w bibliotece

  • 17.11.2019, 08:00
  • Materiał nadesłany
Zamość: O cyberprzemocy w bibliotece Fot. Gerd Altman/pixabay.com
Książnica Zamojska im. Stanisława Kostki Zamoyskiego zaprasza na seminarium „Cyberprzemoc, cyberpomoc. Różne aspekty Internetu”, które odbędzie się w środę, 20 listopada o godz. 11.

Seminarium będzie poświęcone problemowi negatywnych zjawisk w sieci oraz obecności i roli Internetu w życiu osób niepełnosprawnych. Program obejmuje trzy półgodzinne wykłady oraz  spektakl „Like me” w wykonaniu Grupy Teatralnej GOK w Starym Zamościu. Wydarzenie jest skierowane do wszystkich zainteresowanych tym ważnym i aktualnym zagadnieniem, zwłaszcza  rodziców, nauczycieli, wychowawców oraz młodzieży.

Materiał nadesłany

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe