Tyszowce: Chcieli jej pomóc, pijana kobieta zrobiła się agresywna

  • 15.11.2019, 12:00
  • ak
Tyszowce: Chcieli jej pomóc, pijana kobieta zrobiła się agresywna Fot. KPP Tomaszów Lubelski
Alkohol nie wszystkim służy. 43-latka z Tyszowiec "po kielichu" robi się agresywna. Przekonali się o tym ratownicy medyczni, którzy udzielić kobiecie pomocy po tym, jak po pijanemu wjechała do rowu. Oberwało się też interweniującym po kolizji policjantom.

Działo się to w czwartek (14 listopada) wieczorem. Tuż przed godz. 22 policja dostała informację, że w Tyszowcach na ul. 3 Maja kobieta wjechała skodą do przydrożnego rowu. Gdy mundurowi dojechali na miejsce, była tam już załoga karetki pogotowia. Medycy usiłowali udzielić pomocy 43-latce z Tyszowiec. Szło im nie najlepiej, bo kobieta zachowywała się agresywnie. Twierdziła, że nic jej nie jest i niczego nie potrzebuje. 

Animuszu nie straciła również w rozmowie z policjantami: nie słuchała poleceń i wulgarnie ich wyzywała. Czuć było od niej alkohol, ale odmówiła poddania się badaniu. Została przewieziona do komendy, a później do szpitala, gdzie pobrano od niej krew do badań.

– W związku ze zdarzeniem drogowym zostało zatrzymane jej prawo jazdy i odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości. Po wytrzeźwieniu kobieta usłyszy również zarzut naruszenia nietykalności i znieważenia policjantów – zapowiada Agnieszka Leszek, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Tomaszowie Lubelskim.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
 były  radny
były radny 21.11.2019, 18:34
I gaz do dechy i wypuszczam wszystkie brudy w Tyszowcach .Pi jaństwo i fuszerka to norma .. A radni co nie widzą problemu u siebie .Tylko 220 i po sprawie i sesi .
Ciekawy
Ciekawy 19.11.2019, 20:44
To która pani jest taka odważna po alkoholu czy to jakaś tajemnica
Oszołom
Oszołom 18.11.2019, 07:22
Byla tam kiedyś wysepka na tej drodze do ciuciap ale ktoś w nią pykną więc ją zdemontowali ( to może teraz całą drogę zaorać i zasiać zboże)-tylko bez nawozów ,bo tam często obornik na niej leży więc można przeazotować więc wylęgnie i jak potem kośić? Hmmmm ..50 km na godz to chyba od 6-22 a od 22-6 jest 60 km/h ( dobrze gadam ?) 10 km szybciej i wypadek.....
Mieszkaniec
Mieszkaniec 17.11.2019, 21:32
Wy.....*** mam czytać na temat jednego wypadku .Ulicą 3-go Maja wielu oszołomów jeżdzi jak na torze wyścigowym .Nowa droga ma połączenie z Tuczapami prowadzi przez teren zamieszkały 50 km na godzinę .Filozof i inni albo nie znają jak wygląda sytuacja na tej ulicy albo pija alkohol z ta wodą na umór .Gdzie reakcja radnych .jeden mieszka na ulicy ,burmistrza ,policji .Kiedyś dojdzie do tragedii i wszyscy tylko ogony podkulą i bzdety pisać będą .Jest ostrzeżenie na przyszłość do sytuacji na tej ulicy .Zapraszam tych co nie znają sprawy na zamieszkanie tu na kilka tygodni .
Xyz
Xyz 17.11.2019, 20:56
Hmmm. 43 lat na karku to jeszcze nie baba (raczej w średnim wieku kobieta)- odnośnie do ; myślenie sprawia ból;- po co mieszasz jakąś PUK-awke do zaistniałej na drodze sytuacji .Może jeszcze powiesz że to wina rządu. Zamiast pisać takie bzdety lepiej powiedz co ty byś zrobił(a) w zaistniałej sytuacji żeby pomóc temu ,CHŁOPU, i jego dzieciom?(ty pewnie rowerem z komunii się nie raz wyj....eś(aś) więc co możesz wiedzieć o jez'dzie samochodem.
myślenie  sprawia ból
myślenie sprawia ból 17.11.2019, 20:36
Xyz filozof z ciebie jak z tej baby kierowca ,trzeba mieć trzeżwe myślenie i nie pić wody z tego puk-a
Xyz
Xyz 17.11.2019, 19:04
Udowodniono naukowo: iloraz inteligencji tłumu równy jest najgłupszego z jego członków(co ma wspólnego jakiś PUK z tym wypadkiem ? Pytanie brzmi: co teraz ?
Obserwator  forum
Obserwator forum 17.11.2019, 19:52
Wiadomo że coś w Tyszowcach jest nie tak jak powinno być .Wypadek to tylko możliwość forum czytelników ,mieszkańców tej miejscowości . Znam kila osób z tej gminy ,opisy są związane z dwoma sprawami .Wypadek i PUK zapewne nie mają nic wspólnego .Osoby publiczne podlegają ocenie ,krytyce takie są zasady pełnienia funkcji w spółkach komunalnych . Moi zdanie proponuje ograniczyć spożywanie alkoholu i zachować ostrożność picia wody w tej miejscowości .
smakosz wódki  bez  coli
smakosz wódki bez coli 17.11.2019, 14:33
Pijąca kobita i co w tym nowego .,to lepiej wodę brudną pić i płacić za leczenie .Kac szybciej mija i drogo kosztuje ,woda z colą z wodociągu nie jest tania i też zwidy po niej są .
psl i  reszta   zwolenników
psl i reszta zwolenników 17.11.2019, 14:13
GLOBUS jestem za tobą ..
Sobaczy P
Sobaczy P 17.11.2019, 00:17
Podzielam komentarz poprzednika,w miejscowosciach po byłym PGR bez wódy nie ma porozumienia ,taki Michalów koło Szczebrzeszyna
WÓDKA   LUBI   LUDZI
WÓDKA LUBI LUDZI 16.11.2019, 08:32
Mieszkać w tym zadupiu na trzeżwo nie da się .Nic nowego ,kiedyś pijany ksiądz w płot a za jakiś czas nauczyciel wjechał u Klofika. Budowlańcy piją na budowie ,urzędnicy w gminie ,lekarz w ośrodku zdrowia i to nic nowego tu czy w inym miejscu .
Foxy
Foxy 16.11.2019, 01:50
Hmm a za naruszenie nietykalności i obrazę medyków to juz nie odpowie ? Policja świętość a na medyków mozna napluć i zbluzgać bezkarnie ..
Werka
Werka 16.11.2019, 09:13
W tych czasach policja jest "najważniejsza"
olsen
olsen 15.11.2019, 20:13
Nic się nie stało , polak musi wypić jak i polka .A jazda już nie nie wskazana .
kola  woda  promile
kola woda promile 15.11.2019, 15:32
Co za lud tam mieszka ? Woda brudna ,kobieta pijana i jak tu żyć ? A może kobieta wypiła wodę z kolą z PUK -u ,zapatrzyła się na SCK obok miejsca wypadku .Elewacja spieprzona że razi po gorzale i co to będzie z tym fantem z kolą ,, wodą ,, i promilami .. ?
Tamtaramtam
Tamtaramtam 15.11.2019, 17:21
No to teraz PUK i spółka będą musieli kostkę naprawić bo się porysowała. Strach zabierać dzieci do dziadków na wakacje :)))). To wszystko wina koli, za dużo w niej whisky
Były  mieszkaniec
Były mieszkaniec 15.11.2019, 19:27
Miejsce pechowe nie tylko dla tej pani a i dla budowlańców wykonujących docieplenie budynku obok kraksy .Odwiedzając cmentarz Tyszowcach w sobotę przed zaduszkami paanowie pil alkochol i pracowali na rusztowaniu .Budowlańcy mogą dużo wypić a pani ma mniej szczęścia i nie powina jeżdzić na gazie .
Były  mieszkaniec
Były mieszkaniec 15.11.2019, 19:27
Miejsce pechowe nie tylko dla tej pani a i dla budowlańców wykonujących docieplenie budynku obok kraksy .Odwiedzając cmentarz Tyszowcach w sobotę przed zaduszkami paanowie pil alkochol i pracowali na rusztowaniu .Budowlańcy mogą dużo wypić a pani ma mniej szczęścia i nie powina jeżdzić na gazie .
104
104 15.11.2019, 16:22
Sklej ***
Mieszkaniec Tyszowiec
Mieszkaniec Tyszowiec 19.11.2019, 19:37
budowlańcy pili może z szoku ze za metr kw ocieplenia 400 zł SCK gdzie normalnie takie samo kosztuje 90 lub 100 zł można PUK zrobi Gmina zapłaci
PARTANINA  400
PARTANINA 400 19.11.2019, 20:44
Kasę to oni nie zobaczą ,tylko ich Eros Waldek prezio SEX PUK A ....................................Alkohol jest dla ludzi .praca dla robotnika a kasa dla cwaniaków .Szkoda że pani na bani zrobiła taką furorę w tym miejscu .Pech to pech .Szok to jakość wykonanej elewacji ,to widać że 400 stówy to za mało .Hulaj dusza prawa nie ma .

Pozostałe