Gm. Dołhobyczów: Świetlica w Oszczowie otwarta po remoncie

  • 15.11.2019, 10:00
  • ak
Gm. Dołhobyczów: Świetlica w Oszczowie otwarta po remoncie Fot. UG Dołhobyczów
Dzięki finansowemu wsparciu z Unii Europejskiej świetlica wiejska w Oszczowie przeszła gruntowny remont. Jej oficjalne otwarcie zorganizowano z pompą.

Uroczystość odbyła się w ostatnią niedzielę, 10 listopada. Na otwarcie świetlicy przybyli: wójt Grzegorz Drewnik, przewodniczący Rady Gminy Alfred Kulikowski, radni powiatowi Anna Jabłońska oraz Stanisław Staszczuk, a także dorośli i najmłodsi mieszkańcy Oszczowa.

Po powitaniu gości odbyło się symboliczne przecięcie wstęgi, dopełnieniem ceremonii była wspólna modlitwa i poświęcenie budynku prze ks. Mieczysława Filipa, proboszcza parafii pw. Świętej Barbary w Oszczowie. Dla zebranych przygotowano też tort i symboliczną lampkę szampana. Po części oficjalnej odbył się „Jesienny koncert” w wykonaniu Barbary Rabiegi i Waldka Kondraciuka.

W organizację uroczystego otwarcia świetlicy bardzo mocno zaangażowali się sołtys Mirosław Halej oraz mieszkańcy Oszczowa.

ak

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe