Biłgoraj: Uczennice LO im. ONZ nagrodzone w konkursie czytelniczym

  • 16.11.2019, 06:21
  • ak
Biłgoraj: Uczennice LO im. ONZ nagrodzone w konkursie czytelniczym Fot. LO im. ONZ Biłgoraj
„Booktalking, czyli gawęda o książce…” - to doroczny konkurs organizowany przez Bibliotekę Pedagogiczną w Zamościu. W ostatniej edycji bardzo dobrze wypadły reprezentantki Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju.

Uczestnicy finałowego etapu regionalnego konkursu mieli za zadanie zareklamować ulubioną książkę metodą booktalkingu, czyli przedstawić jej bohaterów, fabułę lub kilku scen w taki sposób, aby słuchacze chcieli ją przeczytać.

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych wygrała drugoklasistka z LO im. ONZ w Biłgoraju Nela Fusiarz, a drugie miejsce zajęła jej rok młodsza koleżanka ze szkoły Aleksandra Chutkowska (kl. I Eg). Biłgorajski ogólniak reprezentowała w finale również Martyna Koman.

Uczennice przygotowywały się do konkursu pod kierunkiem Elżbiety Ciryt.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe