Zamość: Budują lodowisko przed Ratuszem. Znamy tegoroczny cennik

  • 14.11.2019, 11:30
  • ak
Zamość: Budują lodowisko przed Ratuszem. Znamy tegoroczny cennik Fot. A. Szewc
Na razie zwieziono piach. Teraz trwa jego rozsypywanie i równanie. Na takiej podstawie stanie lodowisko. Oficjalne otwarcie ślizgawki na Rynku Wielkim w Zamościu jest planowane na mikołajki.

Prace rozpoczęły się w środę (13 listopada), do początku przyszłego miesiąca lodowisko powinno być gotowe, a na 6 grudnia, zgodnie z tradycją, jest planowane otwarcie ślizgawki. Stanie się tak jednak tylko pod warunkiem, że będzie odpowiednia pogoda, czyli temperatury spadną poniżej zera. Inaczej woda po prostu nie zamieni się w lód.

Zima w końcu przyjdzie na pewno i wiadomo już, jakie ceny mają w tym roku obowiązywać osoby korzystające z zamojskiego lodowiska. Bilet normalny ma kosztować 7 zł, zaś ulgowy 6 zł. Posiadacze Kart Dużej Rodziny, zarówno dorośli, jak i dzieci, za wstęp zapłacą 4 złote. Taka sama stawka ma obowiązywać w przypadku co najmniej 15-osobowych grup.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
DRIVER
DRIVER 16.11.2019, 16:23
jest w Zamościu tyle wolnego miejsca na zagospodarowanie i lepsze usytuowanie tego lodowiska, a tak?
centralnie przed ratuszem burząc jakikolwiek ład i harmonię pięknego rynku, nie mówiąc już o wszechobecnym od grudnia do późnej wiosny piachu który roznoszony na butach jest w każdym zamojskim sklepie czy też kawiarni na starym mieście.
błagam ludzie zróbmy coś z tym.
czesc
czesc 14.11.2019, 18:27
i bardzo dobrze niech budują
wąsik.
wąsik. 14.11.2019, 16:08
i po co to komu o tej porze.Zapłac.ą wszyscy niewielu będzie korzystac.
Rozrzutność ratusza jest widoczna w wielu tematach.M.in. dotyczy sezonu letniego.

Pozostałe