Gm. Obsza: Dzielnicowa odwiedziła uczniów z Babic

  • 14.11.2019, 11:00
  • Źródło: KPP Biłgoraj
Gm. Obsza: Dzielnicowa odwiedziła uczniów z Babic Fot. KPP Biłgoraj
Policjanci przez cały rok spotykają się z dziećmi i młodzieżą po to, by rozmawiać o bezpieczeństwie. Wczoraj dzielnicowa z posterunku w Tarnogrodzie mł. asp. Agnieszka Potocka spotkała się z dziećmi uczęszczającymi do Szkoły Podstawowej w Babicach.

Policjantka rozmawiała z uczniami klas I-III na temat bezpieczeństwa podczas drogi do i ze szkoły, zaznaczając jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych, które zwiększają nasze bezpieczeństwo na drodze. Omówiła również kwestię bezpiecznego wypoczynku po skończonych zajęciach podczas zabaw w domu i na świeżym powietrzu. Dzielnicowa rozmawiała z dziećmi o tym jak należy zachować się podczas kontaktów z osobami obcymi.

Tłumaczyła również najmłodszym jak zachować się w przypadku ataku agresywnego zwierzęcia.

Źródło: KPP Biłgoraj

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe