Gm. Komarów-Osada: Dla kogo tytuł Człowieka Roku?

  • 14.11.2019, 12:42
  • red.
Gm. Komarów-Osada: Dla kogo tytuł Człowieka Roku? Fot. UG Komarów-Osada
To już tradycja, że podczas obchodów Święta Niepodległości Kapituły Fundacji prof. dr Romana Trześniowskiego ogłasza swoją decyzję o przyznaniu nagród tytułu Człowieka Roku Gminy Komarów-Osada. Tak było i ostatnio.

W tym roku przyznane zostały dwie równorzędne pierwsze nagrody. Jedną z nich otrzymała Alicja Wysłocka, wieloletnia pracownica Urzędu Gminy w Komarowie-Osadzie, która zajmowała się sprawami inwestycyjno-budowlanymi i gospodarką komunalną (na emeryturę odeszła na początku tego roku). W komunikacie podano, że tytuł Człowieka Roku został przyznany Alicji Wisłockiej za zaangażowanie, inicjowanie i podejmowanie ważnych zadań, które poprawiają warunki życia społeczności lokalnej, bo podobno "wszystkie nowe drogi, świetlice i inne inwestycje gminne, są w znacznej mierze jej zasługą".

Człowiekiem Roku 2019 jest także Robert Kowalski, przewodnik PTTK. Został nagrodzony za popularyzowanie historii gminy Komarów-Osada i edukację regionalną. Laureat aktywnie włącza się w realizację inicjatyw gminnych i projektów. Chętnie dzieli się wiedzą i przedstawia bogate dzieje naszej gminy, jak również piękno krajobrazów czy bogactwo przyrody.

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe