Biłgoraj: Tancerki z MDK nagrodzone na festiwalu w Rzeszowie

  • 13.11.2019, 13:03
  • ak
Biłgoraj: Tancerki z MDK nagrodzone na festiwalu w Rzeszowie Fot. MDK Biłgoraj
Zespoły z Ukrainy, Czech, Słowacji oraz wielu miast Polski wzięły udział w tegorocznej edycji XVII Międzynarodowego Festiwalu Zespołów Tanecznych "O Laur Rzecha", zorganizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie oraz Stowarzyszenie Wspierania Edukacji Artystycznej "Promotor". Wśród nagrodzonych znalazł się zespół z Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju.

Na imprezę do stolicy Podkarpacia pojechały dwie grupy z Biłgoraja: Ada II ( w kategorii 7 – 11 lat) oraz Ada I starsza (w kategorii 16 – 24 lata). Rywalizowały z 30 zespołami. Sukces odniosły starsze wychowanki Edyty Buczek. Choreografią „Dyktando u nadziei” wytańczyły dla siebie II miejsce i kwalifikację do Koncertu Galowego w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe