Zamość: Strażnik Pamięci

  • 15.11.2019, 08:00
  • lew
Zamość: Strażnik Pamięci
Zamojskie Stowarzyszenie Upamiętniania Polaków Pomordowanych na Wołyniu zostało uhonorowane przez tygodnik "Do Rzeczy" tytułem Strażnika Pamięci 2019 w kategorii "Instytucja". Statuetkę odebrała szefowa stowarzyszenia Janina Kalinowska.

Uroczysta gala siódmej edycji nagrody Strażnik Pamięci odbyła się 7 listopada na Zamku Królewskim w Warszawie z udziałem m.in. premiera Mateusza Morawieckiego i wicepremiera prof. Piotra Glińskiego.

Wyróżnienie Strażnik Pamięci 2019 przyznano w trzech kategoriach – Mecenas, Instytucja i Twórca. Przyznano także nagrodę specjalną – Strażnik Wartości. W tej drugiej kategorii statuetką  uhonorowano zamojskie Stowarzyszenie Upamiętniania Polaków Pomordowanych na Wołyniu, któremu szefuje Janina Kalinowska.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe