Gm. Hrubieszów: CIS Mieniany z kolejną nagrodą

  • 15.11.2019, 07:00
  • par
Gm. Hrubieszów: CIS Mieniany z kolejną nagrodą
Centrum Integracji Społecznej w Mienianach (gm. Hrubieszów) odebrało z rąk ministra rodziny pracy i polityki społecznej nagrodę za całokształt dotychczasowej 6-letniej działalności. Znalazły się wśród 8 podmiotów wyróżnionych podmiotów z całego kraju.

Tym razem Centrum Integracji Społecznej w Mienianach nagrodzono za wieloletnią działalność w obszarze pomocy i integracji społecznej wobec osób zaliczanych do grup zagrożonych wykluczeniem społecznym, za umiejętność współpracy partnerskiej oraz za efektywność działań na polu ekonomii społecznej w tym tworzenie nowych miejsc pracy oraz rozbudowywanie systemu lokalnej spółdzielczości. Doceniono prowadzoną od 2013 r. na rzecz wspierania osób i rodzin w przezwyciężaniu trudnych sytuacji życiowych i tworzenia im warunków do prawidłowego funkcjonowania w społeczności lokalnej oraz promowanie idei partnerstwa społecznego przyczyniającej się do rozwoju lokalnej polityki społecznej.

Nagrodę w imieniu CIS w Mienianach odebrała Diana Czyrka-Wietrzyk

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe