Jutro kupicie już nową Kronikę Tygodnia

  • 11.11.2019, 18:25
  • Kronika Tygodnia
Jutro kupicie już nową Kronikę Tygodnia
We wtorek, 12 listopada do punktów sprzedaży w całym regionie trafi nowy numer Kroniki Tygodnia. O czym piszemy?

>>>> Matka zapisałą dziecko do katolickiej szkoły, ale nie chce, by syn chodził na religię. Czy to w ogóle jest możliwe?

>>>> Sołtys Poddąbrowy poskarżyła się na urzędnika do wójta gminy Miączyn. A urzędnik podał ją do sądu.

>>>> Szpital papieski naruszył prawo do informacji pacjenta. Zapłaci 15 tys. zł zadośćuczynia.

>>>> Dyrekcja SP Zespołu Opieki Zdrowotnej w Szczebrzeszynie ogłosiła konkurs na stanowisko dyrektora ds. lecznictwa w tej placówce. Nikt się nie zgłosił. 

>>>> W Zamościu alkohol leje się strumieniem. Ale to nie tylko wina miejscowych. W zeszłym roku przepito aż 80 mln zł!!!

>>>> Czy w sercu Roztocza powstanie ciuchcia, która będzie wozić turystów między Józefowem, Suścem, Krasnobrodem i Zwierzyńcem? Niewykluczone. 

>>>> Przez pierwsze 2 lata owce w podhrubieszowskim Gródku wypasano za pieniądze z unijnych funduszy. Tegoroczny wypas i cztery następne, sfinansuje gmina Hrubieszów.

>>>> Ten odcinek drogi powiatowej w kierunku Krasnobrodu potrzebuje remontu. Chodzi o trasę przez Długi Kąt.

>>>> Chce stanąć na nogach, wrócić do szkoły, zdać maturę i pójść na studia. To są marzenia 20-latka z gminy Potok Górny.

>>>> Pierwszą zbrojną akcję Organizacja Bojowa PPS przeprowadziła 13 listopada 1904 r. na warszawskim placu Grzybowskim. Bojowcy dali o sobie znać także na Zamojszczyźnie.

>>>> W Tarnawatce nie odprawiono ani nabożeństwa, ani żadnych uroczystości. W Majdanie Sopockim nie wywieszono z tego powodu flag państwowych. Tak kiedyś świętowało się 11 listopada.

To tylko niewielka część tematów z tego numeru. Znacznie więcej w papierosym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe