Zawodniczki Suchowiczteam na obchodach 100-lecia PZPN

  • 11.11.2019, 15:00
  • Materiał nadesłany
Zawodniczki Suchowiczteam na obchodach 100-lecia PZPN
Wyjątkowe wydarzenie odbyło się w sobotę, 9 listopada na stadionie KS Lublinianka w Lublinie. Na zaproszenie Zbigniewa Bartnika, prezesa Lubelskiego Związku Piłki Nożnej i przewodniczącego Piłkarstwa Kobiecego przy PZPN, sto najmłodszych piłkarek z województwa lubelskiego wzięło udział w meczu z Reprezentacją Polski Kobiet.

Zaszczytu uświetnienia 100. rocznicy powstania PZPN i 101. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę dostąpiło również orliczki dziewięć orliczek z UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska.

Podczas trwającego 11 minut meczu, na murawę KS Lublinianka wybiegło 100 najmłodszych adeptek piłkarskiego rzemiosła ubranych w wyjątkowe koszulki przypominające o 100. rocznicy powstania Polskiego Związku Piłki Nożnej, aby w atmosferze zabawy i radości rozegrać historyczny mecz.

Wynik tego pojedynku był sprawą drugorzędną, jednak dla statystyki trzeba zauważyć, że Orliczki zdobyły trzy gole przy jednym trafieniu Kadrowiczek. Przy pierwszej z bramek asystę zaliczyła najmłodsza piłkarka Suchowiczteam , z rocznika 2013 - Nicole Serafin.

Wszystkie dziewczęta uczestniczące w tym wspaniałym wydarzeniu oprócz możliwości osobistego spotkania m.in. z Ewą Pajor czy Katarzyną Kiedrzynek otrzymały prezenty od inicjatora przedsięwzięcia prezesa Zbigniewa Bartnika.

Materiał nadesłany

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe