Tomaszów Lubelski: Dzieciaki są modne, bo... świecą

  • 11.11.2019, 09:18
  • ak
Tomaszów Lubelski: Dzieciaki są modne, bo... świecą Fot. Organizatorzy
Szkoła Podstawowa im. gen. Nikodema Sulika w Lubyczy Królewskiej i Szkoła Podstawowa im. Ordynacji Zamoyskiej w Sabaudii wygrały powiatowy konkurs "Moda na odblaski". Jego finał odbył się w czwartek (7 listopada) w Tomaszowskim Domu Kultury.

Konkurs zorganizowała tomaszowska policja. Wzięły w nim  udział szkoły podstawowe z całego powiatu tomaszowskiego. Udowadniały, że znają zasady bezpieczeństwa na drodze i pokazywały, jak ważne jest, by piesi nosili elementy odblaskowe, gdy wychodzą na ulice.

Uczniowie z Lubyczy byli najlepsi w kategorii klas młodszych, wśró starcyh wygrała reprezentacja Sabaudii.

Upominki dla najmłodszych wręczali: wicestarostwa Jarosław Korzeń, wójt Telatyna Dariusz Kozłowski, burmistrz Lubyczy Marek Łuszczyński, wójt gminy Tomaszó Lubelski  Marzena Czubaj-Gancarz oraz kom. Bogdan Kulas, zastępca komendanta powiatowego policji w Tomaszowie Lubelskim.

Finał konkursu na szczeblu wojewódzkim odbędzie się 6 grudnia.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe