Zamość: Piotr Szumiło potrzebuje pomocy w walce z nowotworem

  • 10.11.2019, 13:12
  • red.
Zamość: Piotr Szumiło potrzebuje pomocy w walce z nowotworem Fot. siepomaga.pl
Choroba przyszła nagle. Zweryfikowała wszystkie plany na przyszłość. Walka z nią stała się dla Piotra Szumiło najważniejsza. By wygrać swoje życie i pokonać glejaka mózgu mężczyzna potrzebuje kosztownej terapii. Pomóżcie mu zebrać pieniądze.

Lekarze postawili diagnozę w marcu tego roku. 

– Cały świat runął. Wtedy nie wiedziałam do końca, jakie mogą być konsekwencje, ale krótka rozmowa z lekarzem, uświadomiła mi, że czeka nas walka. O życie. O sprawność. O wszystko – wspomina żona pana Piotra.

– Kiedy dowiedziałem się, że mam glejaka załamałem się. Guz, nowotwór - brzmiały dla mnie jak wyrok. Nie wierzyłem, że jest dla mnie szansa. Jak mam powiedzieć o tym dzieciom? Czy umrę od razu, czy czeka mnie męka i wiele miesięcy cierpienia? – opowiada mężczyzna.

Postanowili walczyć. Piotr Szumiło przeszedł operację, później radioterapię. Niestety okazało się, że guz odrastał po drugiej stronie mózgu. Nikt nie chciał go już operować. Nadziei nie dawała też chemioterapia palitatywna. Potrzebne jest leczenie nierefundowane, a to potężny wydatek kilkuset tysięcy złotych, których rodzina po prostu nie ma.

Stąd pomysł na internetową zbiókę. Pieniądze można wpłacać poprzez portal siepomaga.pl <<<< KLIK.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pawel
Pawel 27.11.2019, 19:29
Piotrek jesteś super gościem. Walcz i sie nie poddawaj ! Wpłata już idzie
Piotr
Piotr 26.11.2019, 17:51
Dziekuje wszystkim za pomoc i wsparcie ❤️ dziekuje za udostepnianie . Jestescie wspaniali i za to dziękuje ❤️ życzę wszystkim zdrowia ❤️
Kociarz
Kociarz 23.11.2019, 10:05
Niezapominajcie proszę o Piotrze, proszę pomóżcie temu wspaniałemu człowiekowi. Każdego z nas może to spotkać i każdy z nas jutro może potrzebować pomocy. Życzę dużo zdrowia i sukcesu w zbiórce Panie Piotrze :)
Jazmc
Jazmc 11.11.2019, 21:18
Trzymaj się Walka Walka i jeszcze raz WALKA!!! POWODZENIA!

Pozostałe