Brawo Mikołaj! Uczeń z Telatyna nagrodzony w ogólnopolskim konkursie

  • 09.11.2019, 15:46
  • ak
Brawo Mikołaj! Uczeń z Telatyna nagrodzony w ogólnopolskim konkursie
Aby odebrać nagrodę, pojedzie do Warszawy. Mikołaj Danaj, uczeń II klasy Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Telatynie jest laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Odpoczywaj na wsi”, zorganizowanego przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi we współpracy z Wojewódzkimi Ośrodkami Doradztwa Rolniczego.

Młody zdolny człowiek przygotował swoją pracę pod kierunkiem Janiny Tuckiej. Jego dzieło spodobało się jurorom i przyznali Mikołajowi trzecią nagrodę w kategorii uczniów klas 0-III.

Chłopiec pojedzie na wręczenie nagród do Warszawy. Gala z tej okazji jest planowana na 22 listopada. Odbędzie się w w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych TT WARSAW.

W konkursie brali udział również inni uczniowie klasy II SP w Telatynie: Kornelia Kalisz, Patrycja Grabczuk, Julia Procnal, Gabriela Tętnowska.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Lusi
Lusi 09.11.2019, 18:11
Praca oddaje piękno tego regionu,wiem bo byłam można tam w ciszy odpoczywać i to świeże powietrze ,brawo dla zdolnego Mikołaja

Pozostałe