Józefów: Nowoczesny sprzęt trafił do biblioteki

  • 10.11.2019, 10:06
  • ak
Józefów: Nowoczesny sprzęt trafił do biblioteki Fot. pixabay.com
Komputery stacjonarne z oprogramowaniem, komputer przenośny, roboty Photon, tablety i czytniki książek elektronicznych – taki nowoczesny sprzęt trafił do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Józefowie.

Książnica mogła sobie pozwolić na duże zakupy, bo otrzymała 30 tys. zł z programu Instytutu Książki: "Kraszewski. Komputery dla bibliotek". Do dotacji dołożyła też 5,3 tys. zł z własnych środków. Celem programu skierowanego do bibliotek publicznych w Polsce jest podniesienie ich standardu poprzez wyposażenie bibliotek w nowoczesny sprzęt komputerowy.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe