Potok Górny: Przeżyli z sobą pół wieku

  • 10.11.2019, 07:11
  • ak
Potok Górny: Przeżyli z sobą pół wieku Fot. UG Potok Górny
Minęło już 50 lat od momentu, gdy stawali na ślubnym kobiercu. W zeszłym miesiącu 17 małżeństw z gminy Potok Górny obchodziło uroczyście swoje złote gody.

Uroczystość dla dostojnych jubilatów została zorganizowana w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Potoku Górnym. Życzenia małżonkom składał m.in. wójt Stanisław Dyjak i liczni goście. Gospodarz gminy udekorował żony i mężów Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznanymi przez Prezydenta RP. 

Odznaczenia odebrali: Janina i Stanisław Deryłowie, Krystyna i Stanisław Deryłowie, Janina i Ryszard Garbaczowie, Zofia i Zygmunt Gołębiowie, Katarzyna i Kazimierz Haciowie, Maria i Zbigniew Igrasowie, Krystyna i Jóżef Kowalscy, Teresa i Edmund Lipcowie,  Kazimiera i Zdzisław Okoniowie, Janina i Jan Olekszykowie, Danuta i Jan Partykowie, Władysława i Ryszard Pawęska, Stefania i Czesław Pieczonkowie, Marianna i Zygmunt Ryczkowie, Weronika i Jan Szabatowie, Aniela i Ryszard Tyrkowie.

Część artystyczną dla jubilatów przygotowali uczniowie Szkoły Podstawowej w Szyszkowie. 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe