Gm. Zamość: Ostatkowy pobór krwi w Płoskiem

  • 09.11.2019, 09:03
  • ak
Gm. Zamość: Ostatkowy pobór krwi w Płoskiem Fot. pixabay.com
To już jutro, w niedzielę 10 listopada. W świetlicy wiejskiej w Płoskiem odbędzie się akcja poboru krwi. Każdy kto weźmie w niej udział, może liczyć na zestaw gadżetów i regeneracyjny posiłek. Będą też inne atrakcje.

Ostatkowy pobór krwi ma się rozpocząć o godz. 8.30 i potrwać do 14.30. Będzie można honorowo oddać krew, ale również zarejestrować się w bazie dawców szpiku kostnego.

Aby zachęcić do uczestnictwa w przedsięwzięciu, jego organizatorzy zadbali o dodatkowe atrakcje. Każdy otrzyma zestaw gadżetów i regeneracyjny posiłek, ale można liczyć również na nagrody. Losowane będą m.in. zestawy kebabowe, pizza, wejście na kręgle i bilard, karnety na usługi kosmetyczne, wejściówki do klubu oraz czujnik tlenku węgla i nagrody ufundowane przez OSP Płoskie.

Akcji towarzyszyć będzie wystawa prac plastycznych zatytułowana "Najmłodsi o krwiodawstwie".

Organizatorzy to: samorząd gminy Zamość, Klub Honorowych Dawców Krwi przy UG Zamość, Rejonowy Oddział Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zamościu, Młodzieżowa Rada Gminy Zamość, Stowarzyszenie Kobiet na rzecz promocji i rozwoju środowisk lokalnych 28+, Sołectwo Płosie, KGW Płoskie, Zarząd Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Zamościu z jednostką OSP w Płoskiem.

 

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe