Tomaszów Lubelski: Kwesta podsumowana. Zebrali ponad 24 tys. zł

  • 06.11.2019, 10:37
  • ak
Tomaszów Lubelski: Kwesta podsumowana. Zebrali ponad 24 tys. zł Fot. UM Tomaszów Lubelski
Dokładnie 166 wolontariuszy przez dwa dni (1-2 listopada) zbierało pieniądze podczas tegorocznej VIII Tomaszowskiej Kwesty „Odnawiamy żołnierskie groby i miejsca pamięci”. Społeczny Komitet Odnowy Miejsc Pamięci w Tomaszowie Lubelskim już policzył pieniądze. Zebrano dokładnie 24 tys. 368 zł 49 groszy.

Dzięki tym pieniądzom będzie można zająć się renowacją kolejnych miejsc pamięci. Których? Sugestie w tej sprawie można kierować do Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych  Urzędu Miasta w Tomaszowie Lubelskim osobiście, pisząc na adres [email protected] lub telefonicznie na nr: 84 664 39 93.

Organizatorzy kwest za pomoc w ich realizacji i udział dziękują m.in. burmistrzowi, radnym, pracownikom magistratu, dyrektorowi oraz pracownikom Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, dyrektorom i pracownikom szkół i przedszkoli, także  harcerzom ZHR i ZHP, Strzelcom JS 2019, rekonstruktorom z Tomaszowskiego Szwadronu im. 1 Pułku Kawalerii KOP, Związku Piłsudczyków RP, stowarzyszeniu „Resursa”, Kołu Gospodyń Miejskich „Lejdis” i młodzieży.

CZYTAJ TAKŻE: NIE ZAWIEDLIŚMY. PODSUMOWANIE KWEST W REGIONIE

ak

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zawisza Ciemny
Zawisza Ciemny 07.11.2019, 05:25
Tak to rozumiem - ładna pogoda, szczytny cel . Moim zdaniem wiek kwestującego powinien być minimum 14 lat a nie jak w przypadku Owsiaka nawet niemowlęta

Pozostałe