Hrubieszów: Prezes zwolnił wicedyrektorkę

  • 05.11.2019, 14:00
  • par
Hrubieszów: Prezes zwolnił wicedyrektorkę
Anna Kusiak-Janiec z Hrubieszowa nie jest już zastępcą dyrektora oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Lublinie. W październiku otrzymała 3-miesięczne wypowiedzenie umowy o pracę. Jednocześnie zwolniono ją z obowiązku świadczenia pracy.

Anna Kusiak-Janiec z wykształcenia jest politologiem i prawnikiem. Ukończyła także studia podyplomowe na kierunku GRO-UNIA – polityka rolna. Od wielu lat pracuje w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. W latach 2006-2007 kierowała pracą Biura Powiatowego tej agencji w Hrubieszowie. Na stanowisko zastępcy dyrektora Oddziału Regionalnego ARiMR awansowała po wygranej PiS w poprzednich wyborach parlamentarnych. Stanowisko wicedyrektora objęła w 2016 r. 

Teraz jej kariera w agencji dobiegła końca. W październiku 2019 r. Anna Kusiak-Janiec otrzymała wypowiedzenie umowy o pracę. Jednocześnie bez konieczności świadczenia pracy. Trzymiesięczne wypowiedzenie zakończy bieg pod koniec stycznia przyszłego roku.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
?
? 07.11.2019, 16:56
Tak sie zastanawiam, czy konczac studia na wydziale prawa i administracji w Zamosciu mozna uznac sie za prawnika- tak tylko glosno mysle
ya
ya 09.11.2019, 21:54
trzeba było sie uczyc, studia w Zamościu czy Lublinie daja takie same uprawnienia, absolwent wydziału prawa i administracji jet prawnikiem administratywistą, zawiść to bardzo zła cecha
Kobza
Kobza 2 dni temu, 11:45
Zawistnicy. Co Wy tam wiecie o prawie, administracji i wyprowadzaniu psa.
taka inna
taka inna 08.11.2019, 07:37
Uznać się można. Ale się nie jest. Można też udawać krystalicznie czystą postać, ale nią nie być.
Wyborca
Wyborca 07.11.2019, 12:22
Mam nadzieję, że to już były członek PiS.
StopPiS
StopPiS 07.11.2019, 10:56
Dlaczego mój komentarz niewygodny dla PiS, został usunięty ? Niebyło tam wulgarnych słow. To początek końca PiS.
Obserwator
Obserwator 06.11.2019, 16:36
W ostatnich miesiącach już się bałem lodówkę otwierac że z niej wyskoczy była wszędzie i nagle jej brak dziwna kobieta
do SA
do SA 06.11.2019, 13:51
Chcecie bronić coś co nie jest do obrony widzę. Wstyd.
Staśko
Staśko 06.11.2019, 11:51
Katastrofa wizerunkowa PiS!
TO
TO 06.11.2019, 07:52
Cytat z prezesa Kaczyńskiego "Najpierw swoi, najpierw swoich. Musimy pilnować najpierw swoich".
LHR
LHR 05.11.2019, 22:10
Kara za mobbing?
SA
SA 05.11.2019, 20:17
ludzie powtarzają takie info, że podobno to zemsta Dyrektora OR ARiMR, któremu "zabrała" głosy a były już był pewnie posłem
Staśko
Staśko 05.11.2019, 20:24
Dyrektor nie ma takich uprawnień. Prezes zwalnia i zatrudnia. Dyrektor to łebski facet, równy gość.
SA
SA 05.11.2019, 20:53
zgadzam się z pełni
SA
SA 05.11.2019, 20:43
wiadomo kto ma prawo podejmować decyzję ale nie wiadomo do końca kto jeszcze miał na nią wpływ....mówię co ludzie mówią....
SA
SA 06.11.2019, 07:20
Da sobie radę. Najwyżej zapisze się do Solidarnej Polski lub Porozumienia Gowina.
Bolo
Bolo 06.11.2019, 20:36
Zle czyta nowele i tyle
obserwator
obserwator 05.11.2019, 17:44
Do marketu na kasę ,niech pozna życie a nie za biurka bajki pisać i opowiadać ludziom.
Staśko
Staśko 05.11.2019, 19:43
Hola,hola. Proszę nie obrażać ciężko pracujących ludzi z marketów. To odpowiedzialna praca, trzeba ogarniać a nie ...
Swojak
Swojak 05.11.2019, 19:40
jak umie dziabać albo zbierać buraki, to mogę dać jej robotę sezonową w maju lub październiku
Stasio
Stasio 05.11.2019, 14:34
A co to się narobiło? Że co? Bo co? Po co? Dlaczego? Jak? Tyle pytań a odpowiedzi brak.

Pozostałe