Biłgoraj: Nowy radny w powiecie

  • 08.11.2019, 07:00
  • lew
Biłgoraj: Nowy radny w powiecie
Tomasz Książek został zaprzysiężony 30 października na radnego powiatu biłgorajskiego. Mandat objął po Beacie Strzałce, która zdobyła 13 października mandat poselski. Wciąż nie wiadomo, kto zostanie etatowym członkiem Zarządu Powiatu Biłgorajskiego.

W związku z otrzymaniem postanowienia komisarza wyborczego w Zamościu II w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnej Beaty Strzałki do porządku środowej sesji wprowadzono punkt dotyczący ślubowania jej następcy.

Przypomnijmy, że mandat po wybranej do Sejmu RP Beacie Strzałce z PiS przypadł 71-letniemu Tomaszowi Książkowi z Biłgoraja. To były radny miejski, który pełni funkcję prezesa Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej Rejon Biłgoraj. W zeszłorocznych wyborach samorządowych w okręgu nr 1 (Biłgoraj) zdobył on 485 głosów poparcia, wyraził chęć zasiadania w radzie, dlatego 30 października zastąpił w niej panią poseł-elekt.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Larua Ellie
Larua Ellie 14.11.2019, 07:00
Hej wszystkim chcę szybko korzystać z tego medium, aby podzielić się świadectwem o tym, jak byłem skierowany do członka Freemason Zgromadzenia legit i że przekształcił moje życie trawy łaski, od biednych do bogatej kobiety, która może teraz pochwalić zdrowego stylu życia. Bogate życie bez stresu i problemów finansowych. Po tak wielu miesiącach stara się być członkiem zespołu masonem i coraz oszukany na sumę 1 700 euro I stał się tak zdesperowany jako członek online, który nie dodaje nic do mojego bólu, więc postanowiłem skontaktować się z przyjacielem członka, omówiliśmy problem i nasz wniosek, powiedziała mi o człowieku imieniem David, który jest numerem 2 religia wielkiego mistrza wszystkich europejskich. Więc poprosiłem, aby stać się członkiem zespołu masonem łatwo bez stresu i wszystkie niezbędne przygotowania, aby stać się członkiem w ciągu dwóch dni i był pełny zarejestrowany, stałem się członkiem i suma 50 000 000 euro został transfer do mnie, a ja również otrzymać 800000 euro jako wynagrodzenie co miesiąc. Aby doradzić każdemu, kto chce dołączyć należy skontaktować się z Via WhatsApp +31687718900 lub E-mail: [email protected] nie wiem, robię to modlę się, że Pan nadal błogosławieństwo wszystkich braci i sióstr w tym Zakonu na dobre rzeczy, które osiągnąłem w życiu. 

Pozostałe