Już we wtorek kupicie nową Kronikę Tygodnia

  • 04.11.2019, 19:36
  • Kronika Tygodnia
Już we wtorek kupicie nową Kronikę Tygodnia
Przygotowaliśmy dla Was nowy, wyjątkowy numer Kroniki Tygodnia. W wydaniu, które do kupienia będzie od wtorku, 5 listopada znajdziecie nie tylko bieżące informacje z całego regionu, ale też wyjątkowo wiele tekstów historycznych i reportaży. O czym piszemy?

>>>> Akcja "Kroniki Tygodnia". Nasi Mikołaje rozdadzą prezenty!. Piszcie do nich listy.

>>>> Mieszkańcy regionu znowu udowodnili, że mają szczodre serca. Podsumowujemy kwesty, które we Wszystkich Świętych odbyły się na naszych cmentarzach.

>>>> Anna Kusiak-Janiec z Hrubieszowa nie jest już zastępcą dyrektora oddziału ARiMR w Lublinie. Otrzymała wypowiedzenie umowy o pracę

>>>> Przez tydzień mieszkańcy Tyszowiec nie mogli pić wody z wodociągu. To był dla nich wielki problem.

>>>> Opłata za śmieci w Zamościu wzrosła. Niewykluczone, że w przyszłym roku znowu pójdzie w górę.

>>>> Frontowiec i konspirator. Carski sołdat, ukraiński ataman, oficer Wojska Polskiego. Według polskiego podziemia – niemiecki kolaborant. Kim był ten kozacki watażka z Podola?

>>>> Pisarka Maria Dąbrowska odwiedziła Zamojszczyznę w 1925 i 1937 roku. Była we Frampolu i w Szczebrzeszynie.

>>>> Chłopczyk zmarł w biłgorajskim szpitalu zaraz po porodzie, ale prokuratura nie dopatrzyła się w działaniu lekarzy błędów. 

>>>> Mieszkańcy domów przy ul. Klukowskiego w Szczebrzeszynie boją się o swoje posesje, domy i budynki gospodarcze. O co chodzi?

>>>> Pewnie nie wszyscy wiedzą, że mamy w Zamościu bardzo utytułowanego kulturystę. Rzecz godna jest uwagi również i z tego powodu, że Paweł Kowalski ma dopiero 21 lat.

To tylko część tematów. Znacznie więcej w wydaniu papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe