Problem w Szczebrzeszynie: Zalewa ich deszczówka i muł

  • 05.11.2019, 06:18
  • Bogdan Nowak
Problem w Szczebrzeszynie: Zalewa ich deszczówka i muł Wodzie opiera się pomnik chrząszcza. Z budynkami przy ul. Klukowskiego jest problem.
Co zrobić, aby ograniczyć pęd wody? – pytają mieszkańcy Szczebrzeszyna.

Mieszkańcy domów przy ul. Klukowskiego w Szczebrzeszynie boją się o swoje posesje, domy i budynki gospodarcze. Po ulewach okoliczne działki zamieniają się w grzęzawisko, a droga jest namulona. Najgorzej jest jesienią i wiosną. Mieszkańcy proszą o pomoc.

- Ta ulica jest specyficzna. Po jednej jej stronie jest wysoka skarpa, z której po większych deszczach spływają strumienie wody. U podnóża tego wzniesienia jest droga i stoją domy. Jest też chodnik. Z drugiej strony mamy natomiast obniżenie terenu – tłumaczy jeden z mieszkańców Szczebrzeszyna. – Jak widać, kłopoty wynikają z samego położenia tego terenu. Chodzi przede wszystkim o spływającą ze skarpy wodę oraz ogromne ilości mułu. On uprzykrza nam życie.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Bogdan Nowak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe