Zamość: Dzień kariery w Elektryku (ZDJĘCIA)

  • 04.11.2019, 10:00
  • Materiał nadesłany
Zamość: Dzień kariery w Elektryku (ZDJĘCIA) Fot. Organizatorzy
We wtorek (22 października) w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Armii Krajowej w Zamościu odbył się Dzień Kariery Zawodowej, który wpisał się w obchody XI Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery organizowanego z inicjatywy Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych pod hasłem „PASJA, PROFESJA, POWOŁANIE…”.

W organizację szkolnego wydarzenia zaangażowali się szkolni doradcy zawodowi, pracownicy: ELKABEL, Castorama Zamość, Lumax, Ospel, Hager, Perspectiva-Solutions, Szkoła Jazdy – Dobra Szkoła, Wojskowa Komisja Uzupełnień w Zamościu jak i Przedstawiciele Wojsk Obrony Terytorialnej, Szkoła Policealna – Medyczne Studium Zawodowe im. Stanisławy Leszczyńskiej oraz Wojewódzki Urząd Pracy filia w Zamościu a także Uczelnia Państwowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu.

W trakcie prelekcji uczniowie zdobyli niezbędne informacje na temat poruszania się po rynku pracy, zapoznali się z ofertą zaproszonych gości, którzy przygotowali stoiska prezentujące swoje osiągnięcia.

Dzień Kariery Zawodowej w Elektryku to wydarzenie cykliczne. Każdego roku z inicjatywy dyrekcji i nauczycieli organizowana jest taka uroczystość. Uczestniczą w niej uczniowie zarówno ZSP nr 3 jak i innych zamojskich szkół.

Materiał nadesłany

Zdjęcia (15)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe