Susiec: Światełko dla Orląt. Zbiórka zniczy trwa

  • 03.11.2019, 08:00
  • ak
Susiec: Światełko dla Orląt. Zbiórka zniczy trwa Fot. GOK Susiec
Do środy 6 listopada potrwa akcja "Światełko dla orląt" organizowana tradycyjnie przez proboszcza, wójta i Gminny Ośrodek Kultury w Suścu. Po jej zakończeniu zebrane znicze zostaną zawiezione do Lwowa i zapalone na Cmentarzu Łyczakowskim.

To przedsięwzięcie stało się w Suścu tradycją. Znicze zbierane są co roku jesienią i w listopadzie dostarczane na Ukrainę. Teraz można je przynosić do GOK, kościoła, a także miejscowej szkoły. Ostatnio transport zniczy dostarczony został ze szkół w Krynicach oraz Podhorcach, przekazała je również turystka z Głogowa.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe