Zamość: Sztab WOŚP w MDK czeka na wolontariuszy

  • 03.11.2019, 06:04
  • ak
Zamość: Sztab WOŚP w MDK czeka na wolontariuszy
W Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu znowu powstanie sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na jego czele stanie tym razem Magdalena Cieplechowicz-Buczak.

Zgoda na utworzenie sztabu została wydana, więc od 4 listopada mogą już zgłaszać się wolontariusze, którzy z Fundacją Jurka Owsiaka zagrają podczas finału planowanego na 12 stycznia 2020 roku.

Zgłaszać się można indywidualnie lub w grupach liczących maksymalnie 20 osób. Dokumenty, czyli listy, wypełnione ankiety, a także zdjęcia do identyfikatorów w formie elektronicznej, w rozmiarze co najmniej 800 x 600 pikseli i formacie JPG, należy przekazać najpóźniej do 29 listopada. 

Dodatkowe informacje można uzyskać w MDK pod nr tel. 84 638 44 46.

 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe