Zamość: PUP liderem w aktywizacji młodych

  • 02.11.2019, 12:00
  • ak
Zamość: PUP liderem w aktywizacji młodych Fot. PUP Zamość
To już kolejny raz, kiedy Powiatowy Urząd Pracy zdobywa zdobył statuetkę i tytuł „Lider Aktywizacji Osób Młodych". Wyróżnienie to przyznane zostało w konkursie organizowanym przez Fundację Promocji Inicjatyw Społecznych POLPROM na najlepsze praktyki instytucji rynku pracy.

Konkursowa kapituła doceniła działania podejmowane przez zamojski "pośredniak" już po raz trzeci z rzędu. W tym roku urząd był jednym z kilkunastu nagrodzonych.

O poprzednim wyróżnieniu pisaliśmy w zeszłym roku TUTAJ

Przedstawicielka PUP Zamość odebrała nagrodę 16 października w Warszawie w Business Centre Club podczas konferencji „Przyjazny rynek pracy – niestandardowa oferta dla juniora i seniora".

 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe