Razem będzie łatwiej. Gminy chcą współpracować

  • 01.11.2019, 15:06
  • ak
Razem będzie łatwiej. Gminy chcą współpracować Fot. facebook.com/Zbigniew Naklicki
Józefów, Krasnobród, Susiec i Zwierzyniec będą ze sobą ściśle współdziałać. Szefowie tych samorządów zadeklarowali to, podpisując we wtorek (29 października) list intencyjny w sprawie współpracy w opracowaniu i realizacji Zintegrowanej Strategii Rozwoju ZIELONE SERCE ROZTOCZA na lata 2020 – 2030.

Samorządowcy uznali, że dzięki wspólnemu działaniu łatwiej im będzie planować i realizować duże przedsięwzięcia, m.in. w dziedzinie turystyki, ale również na rzecz rozwoju społeczno-gospodarczego. Gminy chcą również razem tworzyć projekty i ubiegać się o ich wsparcie z programów Unii Europejskiej w perspektywie finansowej 2021-2027. 

Póki co, nie są znane żadne szczegóły przyszłych działań. Te samorządowcy planują dopiero opracować.

Pod listem intencyjnym podpisali się: Urszula Kolman, burmistrz Zwierzyńca, Roman Dziura, burmistrz Józefowa, Kazimierz Mistzal, burmistrz Krasnobrodu i Zbigniew Naklicki, wójt Suśca.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zawisza Ciemny
Zawisza Ciemny 03.11.2019, 05:00
Gościo ma super garnitur , za taki w środę w Zamościu trzeba zabulić 4 zł
czytelnik
czytelnik 02.11.2019, 18:51
Kiedy Naklicki zmienił posadę?

Pozostałe