Te pieski naprawdę powinny znaleźć dom. Pomożecie?

  • 29.10.2019, 12:00
  • red.
Te pieski naprawdę powinny znaleźć dom. Pomożecie?
Na prośbę miłośników zwierząt z Biłgoraja publikujemy dzisiaj zdjęcia i informacje o kilku uroczych psiakach, które nie mają swoich domów. A powinny mieć. Zasługują na to. Swoich właścicieli na pewno obdarzą dozgonną miłością i będą wdzięczne za każdy serdeczny gest.

Dora szuka domu. Domu bez łańcucha. Domu, który poświęci jej uwagę, gdzie będzie mogła tak niewinnie spać jak w domu tymczasowym, gdzie obecnie się znajduje. Miała wizytę u weterynarza , została odrobaczona , odpchlona. Będzie średnim pieskiem w dorosłym życiu . Jest charakterna, lubi inne zwierzaki. Telefon w sprawie adopcji 795 009 705.

 

 

 

 

 

Ozi to młody ok. 2-letni samiec.Łagodny w stosunku do innych zwierząt (najlepiej jednak dom bez drobiu ). Pełen radości i energii. Posiada książeczkę zdrowia . Mieszka w domu tymczasowym w Biłgoraju, gdzie śpi w domu i zachowuje czystość. Telefon w sprawie adopcji Kaśka 795 009 705, Marta 722 172 868.

 

 

 

 

 

 

Bella wilczasta piękność wypatruje wciąż swojego człowieka. Bella ma ok 2-3 lata, to młoda i bardzo przyjazna sunia, nie ma w niej grama agresji, to wielka pieszczocha, uwielbia się przytulać, jest radosna i pełna energii do zabawy. Dobrze dogaduje się z innymi psiakami, nie odnajdzie się jedynie w domu z drobiem, gdyż wtedy odzywają się w niej łowne zapędy. Bella obecnie przebywa w domu tymczasowym. Jest wysterylizowana, będzie posiadała aktualne szczepienia. Kontakt 722172868, 795009705

 

 

 

 

 

Hela ma już 3,5 miesiąca, więc jest w pełni gotowa na nowy kochający dom. Waży około 7 kg. Uwielbia być głaskana i miziana. Jest kochanym psem o łagodnym usposobieniu. Lubi towarzystwo innych zwierząt. Wyrośnie na średniej wielkości zdrową suczkę. Aktualnie przeszła drugie szczepienie przeciwko chorobom wirusowym, została odrobaczona dwa razy oraz jest zabezpieczona od pasożytów zewnętrznych. Posiada książeczkę zdrowia. Tel.: 795 009 705.

 

 

 

 

 

 

 

Mimi, Tola, Lola, Lili i Nela to około 2-miesięczne suczki, które szukają domów! Maluszki są pełne energii, są przesłodkie i kochane. Mama jest średniej wielkości. Obowiązuje wizyta przed i sterylizacja, gdy będzie już możliwa. Telefon w sprawie adopcji: Marta 722 172 868 i Kaśka 795 009 705.

Wszystkie psy są pod opieką Biłgorajskie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami Podaj Łapę. Potencjalnych nowych właścicieli obowiązuje wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe