Złote pary z Łaszczowa

  • 31.10.2019, 08:03
  • wd
Złote pary z Łaszczowa Razem są od 1969 roku.
Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego świętowało 8 par z gminy Łaszczów. Uroczystość zorganizowano 27 października w Restauracji "Maria" w Łaszczowie.

Jubilaci to: Krystyna i Jan Bezładowie (Pukarzów), Katarzyna Edward Bondyrowie (Dobużek-Kolonia),  Zofia Jan Kawalcowie (Pieniany), Wiesława Tomasz Pelczar (Podlodów), Krystyna i Józef Kichowie (Dobużek),  Janina i Stanisław ChrzanowscyMarianna i Jan Kucharscy oraz Alina Feliks Trześniowscy (z Łaszczowa). 

Od prezydenta RP Andrzeja Dudy jubilaci otrzymali Medale "Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie". Dyplomy i kwiaty wręczyli je poszczególnym parom Aleksandra Pietrasz, burmistrz Łaszczowa i Sławomir Swatowski, przewodniczący Rady Miejskiej w Łaszczowie. Oprawę muzyczną i artystyczną zapewniła "Kapela Krasnobrodzka".

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe