Hrubieszów: Zagrali dla Michalinki

  • 01.11.2019, 10:00
  • par
Hrubieszów: Zagrali dla Michalinki
Ponad 4,6 tys. zł zebrano podczas charytatywnego koncertu "Gramy dla Michalinki", który odbył się 23 października w HDK.

Michalina urodziła się z wadą kończyn górnych: hipoplazją obu rąk i przedramion. W obydwu rączkach ma tylko po trzy paluszki. A w prawej dłoni dwa są zrośnięte ze sobą. Dziewczynka wymaga kosztownego leczenia i systematycznej rehabilitacji. Pieniądze zebrane podczas koncertu w HDK-u zostaną przeznaczone na pokrycie części kosztów wieloetapowej operacji i rehabilitacji. Do puszek i z licytacji przedmiotów ofiarowanych przez darczyńców zebrano łącznie 4610 zł.

Na scenie wystąpili: zespół pieśni i tańca działający przy GOK-u Horodło, Maciej Łyko, zespoły Solaris i Pruderia. Organizatorami koncertu byli Hrubieszowski Dom Kultury i Gminny Ośrodek Kultury w Horodle.

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe