Jubileusz Biedronek ze Ślipcza

  • 31.10.2019, 07:00
  • par
Jubileusz Biedronek ze Ślipcza Na piątych urodzinach Klubu Seniora Biedronki nie mogło zabraknąć urodzinowego tortu.
Biedronki – taką nazwę nosi Klub Seniora w Ślipczu. 5 lat temu założyło go troje mieszkańców tej miejscowości: Marian Bańka, Anna Dubiel i Kazimiera Kaczor.

Klub działa od 20 października 2014 r. Od początku jego przewodniczącą jest Kazimiera Kaczor.  

Seniorzy zaczynali od wykonywania palm wielkanocnych, wieńców dożynkowych i dekorowania świetlicy. Dwa lata później powstał zespół śpiewaczy Biedronki. Jego instruktorem muzycznym jest Jan Kaczkowski

 – Seniorzy działający w klubie nie narzekają na nudę. Każdego roku wyjeżdżają na przeglądy twórczości i wycieczki krajoznawcze. Część z nich ukończyła kurs komputerowy –  opowiada Kazimiera Kaczor. 

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe