Nowa Kronika Tygodnia już jest dla Was gotowa

  • 28.10.2019, 18:06
  • Kronika Tygodnia
Nowa Kronika Tygodnia już jest dla Was gotowa
Jeśli nie mogliście się doczekać, to mamy dla Was dobre wiadomości. Od wtorku, 29 października możecie kupować nowy numer Kroniki Tygodnia. Przeczytacie w nim wiele artykułów na tematy, których nie znajdziecie nigdzie indziej.

>>>> Skandal! Dyrektor szkoły w Kozodawach pogubił dokumenty z danymi osobowymi nauczycieli, pracowników i uczniów.

>>>> Jak co roku przed Wszystkimi Świętami wspominamy tych, którzy w ostatnich miesiącach od nas odeszli. 

>>>> 14-latka z powiatu biłgorajskiego twierdzi, że została zgwałcona na obozie w Bułgarii. Przez kogo? Przez 16-latka z województwa kujawsko-pomorskiego.

>>>> Co roku grypa zabija coraz więcej ludzi. Ubiegłej zimy zmarło 15 mieszkańców województwa. Jak będzie teraz? Czy są już pierwsze zachorowania?

>>>> Starsza pani zmarła. Na jej podwórku zostały zamknięte zwierzęte. Co się z nimi stanie? MOPS w Tyszowcach umywa ręce.

>>>>  W święto zmarłych na wielu cmentarzach w naszym regionie wolontariusze będą zbierać pieniądze na renowację starych nagrobków, krzyży i pomników.

>>>> W powiecie biłgorajskim stwierdzono pierwsze w gospodarstwie ognisko afrykańskiego pomoru świń.

>>>> Nasi przodkowie wierzyli, że śmierć człowieka może zapowiadać dziwne zachowanie zwierząt. Wierzeń i zwyczajów związanych ze śmiercią było mnóstwo. Poznajcie je.

>>>> Na cmentarzu w Szczebrzeszynie piękno przyrody jest splecione z wielką historią i zadumą nad ulotnością ludzkiego życia. Nekropolia niszczeje. Trzeba ją ratować.

>>>> Odbyła się kolejna rozprawa sądowa Marek Motyka kontra Hetman Zamość. Były trener domaga się od klubu 46 tys. zł tytułem zaległych pensji i zwrotów za dojazdy.

To tylko niewielka część tematów z najnowszego wydania Kroniki Tygodnia. Znacznie więcej w wersji papierowej i online.

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe