Złote gody w Zwierzyńcu

  • 29.10.2019, 14:18
  • roh
Złote gody w Zwierzyńcu Nie wszyscy mogli przybyć na uroczystość
19 par z miasta i gminy Zwierzyniec, które zawarły związek małżeński 50 lat temu, znalazło się na liście odznaczonych przez prezydenta Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

50 wspólnych lat mają za sobą: Barbara i Jan Komorowscy oraz Krystyna Edward Szczepankowie z Bagna, Teresa i Jan Skrzyńscy z Guciowa, Jadwiga i Marian KuwicowieKrystyna i Adam Romaszkowie oraz Maria Aleksander Wnukowie z Obroczy, Krystyna Jan Szmigowie z Topólczy, Józefa i Jan Tymiccy oraz Maria Feliks Wolaninowie z Turzyńca, Teresa i Adam Chwiejczakowie oraz Krystyna Jan Golcowie z Wywłoczki, Albina i Jan BilowieAlicja Jan DąbrowscyKrystyna Tomasz KlikowieZofia Roman KosińscyTeresa Jan MalcowieMaria Janusz Sielużyccy oraz Anna i Adam Sokalowie ze Zwierzyńca, a także Eugenia Jan Cielicowie z Żurawnicy

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

roh

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe