Pracodawcy przyjaźni żołnierzom WOT

  • 30.10.2019, 07:03
  • red.
Pracodawcy przyjaźni żołnierzom WOT
Dowództwo Wojsk Obrony Terytorialnej właśnie rozpoczęło drugą edycję tego projektu. Tym razem nagrody będą przyznane aż w czterech kategoriach. Zgłoszenia mogą przesyłać nie tylko pracownicy-żołnierze WOT, ale i sami pracodawcy.

Celem konkursu jest wyłonienie i wyróżnienie pracodawców, którzy swoją postawą i warunkami pracy wspierają pracowników-żołnierzy, rozumieją istotę budowy formacji, w tym stojące przed nią cele i zadania szczególnie w aspekcie lokalnym oraz doceniają korzyści, jakie wynikają z zatrudniania Terytorialsów.

W pierwszej edycji konkursu głównym laureatem w lubelskim został Zbigniew Tracichleb, prezes firmy PKP LHS sp. z o.o. z Zamościa. Wyróżnienie i specjalne podziękowania odebrali również Agnieszka Macek, prezes firmy Eduzam z Zamościa.

W tym roku pracodawcy mogą otrzymać nagrody w czterech kategoriach: zatrudniający do 20 pracowników, zatrudniający powyżej 20 osób, pracodawcy z sektora publicznego oraz szkolnictwa. Pracodawcy mogą osobiście zgłaszać swój udział w konkursie.

Kandydatury pracodawców z województwa wraz z opisem przyjmuje 2 Lubelska Brygada Obrony Terytorialnej im. mjra Hieronima Dekutowskiego ps. Zapora. Zgłoszenia mogą składać żołnierze-pracownicy, ale też sami pracodawcy do 22 stycznia 2020 r. Następnie, komisja brygadowa wybierze laureatów wojewódzkich, którzy wezmą udział w drugim – finałowym etapie konkursu na szczeblu dowództwa WOT. W maju 2020 roku odbędzie się gala finałowa, podczas której nadany zostanie tytuł "Pracodawcy przyjaznego WOT" oraz wyłonieni zostaną laureaci w poszczególnych kategoriach.

Szczegółowe informacje oraz regulamin na stronie internetowej www.wojsko-polskie.pl.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe