Komarów-Osada: Z komputerem i internetem za pan brat. Zapisz się na bezpłatny kurs

  • 28.10.2019, 08:12
  • ak
Komarów-Osada: Z komputerem i internetem za pan brat. Zapisz się na bezpłatny kurs Fot. pixabay.com
Obsługi komputera, a także korzystania z zasobów internetu będą mieli okazję nauczyć się mieszkańcy gminy Komarów-Osada. Finansowany przez Unię Europejską kurs rusza niebawem. Trwają zapisy.

Zajęcia są planowane na listopad i grudzień, a adresowane do osób, które mają co najmniej 25 lat. Miejsc jest 65. 

W programie szkolenia znajdzie się m.in. nauka odbierania i wysyłania wiadomości za pomocą skrzynki elektronicznej, przeglądania internetu, a także korzystania z bankowości elektronicznej.

Do wyboru jest siedem modułów tematycznych: "Rodzic w internecie", "Mój biznes w sieci", "Moje finanse i transakcje w sieci", "Działam w sieciach społecznościowych", "Rolnik w sieci", "Tworzę własną stronę internetową z wykorzystaniem popularnych kreatorów" oraz "Kultura w sieci". Można wybrać dla siebie jeden z nich, ale również zapisać się na każdy albo tylko kilka wybranych.

Zapisy są prowadzone w Urzędzie Gminy Komarów-Osada. Można to zrobić osobiście albo telefonicznie pod numerem: 84 638 86 50, a także za pośrednictwem poczty elektronicznej: [email protected]

Organizatorzy zapewniają dwudniowe zajęcia, a w trakcie catering i materiały szkoleniowe. Gmina kupi na potrzeby tego projektu 9 laptopów z oprogramowaniem. Po zakończeniu szkoleń sprzęt trafi do komarowskich szkół.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe